Hakkımızda

Avista Yapı Kimyasalları inşaat sektöründe yapı, izolasyon, yalıtım sistemleri, zemin kapmaları ve yapı güçlendirme alanlarında faaliyet gösteren üretim satış uygulama departmanları bulunan dinamik şirket yapısı ile bünyesinde Türkiye’de ve bir çok ülkede her yıl daha da büyüyerek çalışmaya devam etmektedir. Yapıları yenilemek, korumak ve geliştirmek için kullanılan ürünler ve sistemler üretmekte ve aynı zamanda bu ürünleri kendi bünyesinde bulunan uygulama firması ile çözüm ortağı olmaktadır. Firmamız inşaat ve yapı profesyonellerinin ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi çözümler geliştirmeye devam etmektedir.
 

AVISTA yapı kimyasalları sahip olduğu sosyal sorumluluk bilincinin yansıması olarak, 15 yıl’dan bu yana iş ortaklarına katma değer sağlayan, yenilikçi, çevreci, çalışanları ile bütünleşmiş, ilişkilerinde daima doğruluğu ön planda tutan, üretimden uygulamaya tüm adımlarda mükemmeli amaçlayan ve bu değerleri ödün vermeksizin kuşaktan kuşağa taşımayı hedefleyen yapısı ile sektörde örnek olabilecek düzeydedir.
 

AVISTA Yapı Kimyasalları olarak, tüm ar-ge planlama, üretim, lojistik, satış pazarlama ve teknik ofis departmanlarımızın misyonu; sahada yaşanan sorunları tespit etmek, tüm yapı imalat proseslerine yönelik yüksek performanslı, yenilikçi ürünler ve sistemler geliştirmek, hızlı aksiyon almak, kısa, orta ve uzun vade de gerçekleştirilecek hedefler ile yapı kimyasalları sektöründe oluşan finansal hacmin ülkemiz ekonomisi içerisinde kalması yönünde katkı sağlamaktır.

avista-ofis
0 +
  • Müşteri Memnuniyeti
0 +
  • Ürün Çeşidi
0 +
  • Kurumsal Referans
0 Yıl
  • Tecrübe